NOWOŚĆ 2018! Kocioł 5 klasy ECODESIGN - Kotły Biadała

NOWOŚĆ 2018! Kocioł 5 klasy ECODESIGN

NOWOŚĆ! Kocioł c.o. z automatycznym podajnikiem 5 klasy normy PN EN 303:5-2012 zgodny z ECODESIGN (Dyrektywa Ekoprojektu)! 5 LAT GWARANCJI- konstrukcja kotła górnokanałowego.

Kocioł 5 klasy na dotację - Kotły Biadała

Kocioł 5 klasy na dotację

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kotła centralnego ogrzewania, który kwalifikują się na dotacje. Jest to piec 5 klasy zgodny z najnowszą normą PN EN 303-5:2012

Wygoda i bezpieczeństwo - Kotły Biadała

Wygoda i bezpieczeństwo

Podgrzewacz C.W.U. z automatycznym podajnikiem ślimakowym na biomasę niedrzewną to przede wszystkim wygoda użytkownika oraz bezpieczeństwo nieprzerwanego ciepła.

żeliwny

podstawowe informacje

Opis żeliwnego podajnika retortowego PALEKO DUO

Stalowy podajnik retortowy PALEKO DUO jest opcją dodatkową, którą możemy zamontować w zestawie kotła centralnego ogrzewania z podajnikiem. Jest to palnik V generacji na paliwa stałe najnowocześniejszej konstrukcji wyposażony w ślimak podający opał do komory spalania. Całość wykonana jest z żeliwa sferoidalnego, który charakteryzuje się wysoką odpornością na czynniki, które znajdują się w węglu. Dzięki okrągłemu palnikowi, który zawiera dysze, pozwala równomiernie rozprowadzać powietrze, co skutkuje doskonałym efektem spalania eko-groszku.

Specyfikacja

  • przełożenie 1200
  • moc silnika 120 W
  • prędkość obrotowa wyjściowa 1,11 obr/min
  • napięcie zasilania 230V
  • gwarancja: 2 lata

ŚLIMAKOWY PODAJNIK RETORTOWY

wykonany z najwyższej jakości odlewów żeliwnychZADAJ NAM PYTANIE

Prowadzisz hurtownie? Chciałbyś zająć się dystrybucją naszych kotłów? Jesteś instalatorem i szukasz dostawcy? Masz jakiekolwiek pytanie? Wypełnij formularz!