NOWOŚĆ 2018! Kocioł 5 klasy ECODESIGN - Kotły Biadała

NOWOŚĆ 2018! Kocioł 5 klasy ECODESIGN

NOWOŚĆ! Kocioł c.o. z automatycznym podajnikiem 5 klasy normy PN EN 303:5-2012 zgodny z ECODESIGN (Dyrektywa Ekoprojektu)! 5 LAT GWARANCJI- konstrukcja kotła górnokanałowego.

Kocioł 5 klasy na dotację - Kotły Biadała

Kocioł 5 klasy na dotację

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kotła centralnego ogrzewania, który kwalifikują się na dotacje. Jest to piec 5 klasy zgodny z najnowszą normą PN EN 303-5:2012

Wygoda i bezpieczeństwo - Kotły Biadała

Wygoda i bezpieczeństwo

Podgrzewacz C.W.U. z automatycznym podajnikiem ślimakowym na biomasę niedrzewną to przede wszystkim wygoda użytkownika oraz bezpieczeństwo nieprzerwanego ciepła.

GÓRNE

podstawowe informacje

Przeznaczenie

Podgrzewacz C.W.U. GÓRNY znajduje zastosowanie w instalacjach budynków mieszkalnych, warsztatach, budynkach przemysłowych oraz użyteczności publicznej. Mogą być montowane wyłącznie w instalacjach systemu otwartego.

Budowa

Korpus podgrzewacza GÓRNEGOskłada się z komory paleniskowej i wymiennika ciepła wykonanych z wysokiej jakości atestowanej stali. Palenisko wykonane jest w formie prostopadłościanu. W podgrzewaczu GÓRNYM kanały konwekcyjne znajdują się w górnej części (górnokanałowy) i uformowane są w kształcie "półek". Taka budowa ma znaczący wpływ na żywotność, ponieważ nie występuje zjawisko skraplania się spalin w części konwekcyjnej. W przedniej części podgrzewacza GÓRNEGO znajduje się wyczystka rewizyjna ułatwiająca wygodny dostęp do kanałów konwekcyjnych.

W przedniej części tego modelu zamontowane są szerokie drzwiczki paleniskowe i zasypowe . Całość obudowana jest wysokogatunkową izolacją termiczną która zabezpieczona jest obudową metalową. Podgrzewacze GÓRNE montować należy zgodnie z normą PN-91/ B-02413 i BN-71/8864-27 dotyczącą zabezpieczenia urządzeń grzewczych wodnych systemu otwartego oraz naczyń wzbiorczych systemu otwartego.

Zalety podgrzewaczy GÓRNEGO

 

 1. Izolacja cieplna z wełny mineralnej umieszczona w powlekanych blachach kasetonowycha
 2. Kanały konwekcyjne w górnej części ułożone w kształcie „półek” wpływające na dłuższą żywotność oraz wysoką sprawność cieplną
 3. Korpus wykonany z atestowanej stali spawanej w osłonie gazu gwarantującej doskonałą jakość i wytrzymałość
 4. Duża komora załadunkowa
 5. Specjalny system dysz napowietrzających w palenisku umożliwia większą sprawność i mniejsze spalanie
 6. Stały ruszt wodny wykonany z atestowanych rur grubościennych o grubości 5mm
 7. Wentylator WPA 120 i łatwy w obsłudze sterownik ATOS ułatwiający utrzymanie zadanej temperatury
 8. Wmontowany termometr
 9. Przednia wyczystka pozwalająca na wygodny dostęp do kanałów konwekcyjnych.
 10. Drzwiczki zasypowe i paleniskowopopielnikowe posiadają uniwersalne mocowania umożliwiające łatwą zamianę kierunku otwierania w prawo lub w lewo.
 11. Drzwiczki zasypowe i paleniskowo-popielnikowe z wmontowaną płytą termiczną

 

 

PARAMETRY TECHNICZNE

podgrzewacza wody na biomasę niedrzewną

WYMIARY PODGRZEWACZA GÓRNEGO

ciepłej wody typu


ZADAJ NAM PYTANIE

Prowadzisz hurtownie? Chciałbyś zająć się dystrybucją naszych kotłów? Jesteś instalatorem i szukasz dostawcy? Masz jakiekolwiek pytanie? Wypełnij formularz!