NOWOŚĆ 2018! Kocioł 5 klasy ECODESIGN - Kotły Biadała

NOWOŚĆ 2018! Kocioł 5 klasy ECODESIGN

NOWOŚĆ! Kocioł c.o. z automatycznym podajnikiem 5 klasy normy PN EN 303:5-2012 zgodny z ECODESIGN (Dyrektywa Ekoprojektu)! 5 LAT GWARANCJI- konstrukcja kotła górnokanałowego.

Kocioł 5 klasy na dotację - Kotły Biadała

Kocioł 5 klasy na dotację

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kotła centralnego ogrzewania, który kwalifikują się na dotacje. Jest to piec 5 klasy zgodny z najnowszą normą PN EN 303-5:2012

Wygoda i bezpieczeństwo - Kotły Biadała

Wygoda i bezpieczeństwo

Podgrzewacz C.W.U. z automatycznym podajnikiem ślimakowym na biomasę niedrzewną to przede wszystkim wygoda użytkownika oraz bezpieczeństwo nieprzerwanego ciepła.

STRAŻAK (prosty)

podstawowe informacje

Opis systemu gaszącego "STRAŻAK" (prostego)

„STRAŻAK” jest systemem gaszącym przeznaczonym dla kotłów centralnego ogrzewania (c.o.) z automatycznym układem nawęglania. Mimo niewielkiej ceny jest  w stanie znacząco podnieść poziom bezpieczeństwa. Strażak wymagany jest w przypadku wykorzystywania do palenia pelletu, w przypadku pozostałych paliw jest opcjonalny. System ten odpowiedzialny jest za zapobieganie przed cofaniem się płomienia do kosza zasypowego. Działa on samoczynnie i nie potrzebuje źródła zasilania. W momencie wzrostu temperatury w rurze podajnika, zostaje ona zalany wodą ze zbiornika lub sieci wodociągowej. Z powodu tego, że nagrzane żeliwo zalane wodą pęka, odradzamy zakup  „Strażaka” w przypadku wyboru podajnika żeliwnego.

ZADAJ NAM PYTANIE

Prowadzisz hurtownie? Chciałbyś zająć się dystrybucją naszych kotłów? Jesteś instalatorem i szukasz dostawcy? Masz jakiekolwiek pytanie? Wypełnij formularz!